Ing. Petr Fojtík

Ing. Petr Fojtík

majitel realitní kanceláře

Uherské Hradiště a Slovácko

Volat

Mám za sebou 25letou praxi stavbyvedoucího na stavbách všeho druhu po celé republice. Už při práci stavbyvedoucího jsem komunikoval přímo se zájemci o koupi bytů, což mi bylo přínosem a skvělou zkušeností pro vlastní práci realitního makléře. A od roku 2014 je práce realitního makléře mou hlavní činností. Tady jsem se tvz. našel a tato práce mne opravdu baví a naplňuje. Rád pomáhám lidem, a i proto se neustále vzdělávám ve všech oblastech, které práce v realitách obsahuje. S nadšením jsem přijal výzvu stát se Partnerem realitní sítě JUSTO a vlastnit realitní kancelář této stabilní značky a přijmout s tím související zodpovědnost.

Vaše nemovitosti prodávám i pronajímám za co nejlepších podmínek pro Vás.

Svým klientům, na základě výhradní smlouvy o poskytování realitních služeb, zpracuji profesionální video prohlídku, profesionální fotografie a 3D půdorysy. Prodávám-li jejich rodinný dům nebo chalupu, určené k bydlení, zprostředkuji a nechám zhotovit navíc PENB a stavební technik vyhotoví zprávu o Prověření nemovitosti, tedy technickou zprávu nemovitosti. Tyto nadstandardní služby mají cenu desítek tisíc korun českých, ale já je zahrnuji již do své provize.

Pro Vás, své klienty, zprostředkovávám kompletní realitní služby. Od tržních odhadů, finančního servisu, geodetických prací či zpracování PENB až po vyklizení nemovitosti, malování a další. Samozřejmostí je i pomoc s daněmi, které se týkají námi prodaných nemovitostí.

Od 6.3.2020 mne Ministerstvo pro místní rozvoj ČR schválilo jako autorizovaného zástupce autorizované osoby pro prověření odborné způsobilosti profesní kvalifikace Realitní zprostředkovatel 66-042-M. Mohu tedy školit a zkoušet zájemce o profesní kvalifikaci realitní zprostředkovatel. Samozřejmostí je, že nebudu zkoušet mé nové kolegy z realitní sítě JUSTO.

Svou práci realitního makléře provádím zodpovědně, transparentně a hlavně při mé plné odbornosti realitního makléře a člověka s letitými praktickými zkušenostmi ve stavebnictví, s lety vzdělávání v realitním i stavebním sektoru.

Co neumím sám, to Vám pomohu zařídit.


PETR FOJTÍK reality, partner Justo