Ing. Petr Fojtík

Ing. Petr Fojtík

majitel realitní kanceláře

Uherské Hradiště a Slovácko

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Ing. Petr Fojtík.

Ing. Petr Fojtík vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Ing. Petr Fojtík, která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením PETR FOJTÍK reality, partner Justo (dále jen „PETR FOJTÍK reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář PETR FOJTÍK reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Ing. Petr Fojtík.

Správcem osobních údajů je PETR FOJTÍK reality, partner Justo.

Ing. Petr Fojtík je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Ing. Petr Fojtík informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi PETR FOJTÍK reality, partner Justo a spotřebitelem. Ing. Petr Fojtík ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce PETR FOJTÍK reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.